Kody Kreskowe

www.PWSK.pl

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Etykiety samoprzylepne są najpowszechniejszym stosowanym środkiem w niemal wszystkich dziedzinach gospodarki w procesie znakowania i identyfikacji towarów przy użyciu kodów kreskowych.

Podstawowe zastosowanie etykiet:

  • Etykiety do zastosowań magazynowych
  • Etykiety do oznaczenia środków trwałych
  • Etykiety do zastosowań transportowych
  • Plomby gwarancyjne (do sprzętu, paczek itd)
  • Tabliczki znamionowe
  • Etykiety specjalistyczne
  • Etykiety zabezpieczające

Różne właściwości, którymi odznaczają się etykiety samoprzylepne powodują iż, zostały wprowadzone na rynek
dwa rodzaje etykiet:

  • etykiety foliowe
  • etykiety papierowe

Etykiety samoprzylepne papierowe często mają zastosowanie tam gdzie nie jest wymagana trwałość i żywotność etykiety, a w szczególności stosujemy je w miejscach gdzie nie będą one narażone na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych.
Etykiety papierowe maja często szerokie zastosowanie w  oznakowaniu towarów w magazynach i towarów przeznaczonych do transportu.

Etykiety termotransferowe są dużo trwalsze od etykiet termicznych, są odporne na zarysowania, wilgoć i niskie temperatury.
Cechują się wysoką jakością i trwałością, dają możliwość doboru odpowiedniego kleju do warunków w jakich mają być użytkowane.

Etykiety samoprzylepne foliowe stosuje się do oznaczania środków trwałych i wyrobów gotowych.
Etykiety można przykleić na tworzywa sztuczne o wysokiej i niskiej energii powierzchniowej, także na różnego typu metale,  różnego rodzaju powierzchnie chropowate i zakrzywione zapewniając wysoką wytrzymałość przez wiele lat.

Duża baza wykrojników którą możemy Państwu zaoferować  powoduje iż wybór etykiet samoprzylepnych będzie znacznie bardziej optymalny dla Państwa firmy.

Do zadruku proponujemy Państwu drukarki kodów kreskowych termiczne i termotransferowe firm Zebra, Citizen,  Tohsiba, Argox, i wielu innych. Zapraszamy do  sklepu w celu zapoznania się ze szczegółami technicznymi oraz przykładowymi cenami.

Często stosuje się również  naklejane dodatkowo, przeźroczyste etykiety zabezpieczające. Dzięki temu rozwiązaniu, kod kreskowy będzie znacznie bardziej zabezpieczony niż dotychczas

Poniższy film, prezentuje w jaki sposób wycina się etykiety na taśmie produkcyjnej.

 

Zobacz więcej na Naszej Stronie: Etykiety Samoprzylepne

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.