Kody Kreskowe

www.PWSK.pl

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Przykładem urządzenia który świetnie radzi sobie z kodami kreskowymi, nie musi być skaner kodów kreskowych!
Jego funkcję a przy tym prezentujący znacznie większe możliwości spełniać może kolektor danych.

Co jest takiego w kolektorze, czego nie ma czytnik kodów kreskowych?

Przede wszystkim przewodnią ideą funkcjonowania kolektorów danych lub inaczej terminali mobilnych jest możliwość zapisania wyników w pamięci kolektora. Rzadko które, skanery kodów kreskowych posiadały pamięć, a jak już posiadały to zwykle odpowiednie wyciągnięcie danych mogło przysporzyć niejednemu użytkownikowi sporych problemów.

Terminal mobilny posiada również system operacyjny, w większości na rynku dostępne są kolektory z systemami Windows CE lub Windows Mobile. Jednakże są producenci, np. Cipherlab którzy produkują kolektory tzw. tekstowe. Jak sama nazwa wskazuje, nie zobaczymy tam grafiki, a tymbardziej na ekranie kolorowym! Niestety jest to obecnie domeną tylko kolektorów z systemem Windows. Jednakże sposób wykonania kolektorów Cipherlab, oraz łatwość jego obsługi równoważy jego „braki” dzięki czemu wciąż cieszy się dużym powodzeniem na rynku.

Jednakże model, który chcę Państwu przedstawić jest kolektorem zupełnie innym aniżeli wspomniany wcześniej Cipherlab.

Kolektor Datalogic Memor

Jest to bardzo poręczny, zgrabny i świetnie leżący w dłoni kolektor danych.  Świetnie wyprofilowany, dzięki czemu zyskał sobie uznanie zarówno u osób prawo jak i leworęcznych.

Jego wyświetlacz świetnie odwzorowuje kolory, przez co jest czytelny i dobrze widoczny nawet przy średnim nasłonecznieniu.  Bateria wystarczy na kilka godzin ciągłej pracy zarówno w trybie wi-fi, skanowania, intensywnego użytkowania.

datalogic memor
datalogic memor

Sposób podłączenia kolektora z komputerem klasy PC, jest banalny dzięki dołączonemu kablowi komunikacyjnemu, oraz w systemach nowszych aniżeli XP wbudowanej aplikacji w Windows Activ Sync.

W przypadku posiadania komputera z Windowsem XP, ten program instaluje się ręcznie.

Kolektor występuje w kilku wersjach konfiguracyjnych, dzięki czemu mogą Państwo dostosować go do własnych potrzeb.

Moje odczucia pracy z Memorem, są niezwykle pozytywne, zwracając uwagę na fakt iż byłem do niego sceptycznie nastawiony od samego początku. Ergonomia klawiszy, dobry Joystick, oraz przycisk skanujący. Te wszystkie elementy są w sposób starannie wykonane i równie starannie rozmieszczone, aby zapewnić użytkownikowi maksymalną wygodę, bez potrzeby sięgania drugiej ręki.

Kolektor może posiadać system Windows CE 5.0 lub Windows Mobile 6.1. Występuje również w wersjach z  imagerem 2D ! Wi-fi czy Bluetooth również jest montowany w niektórych wersjach.
Tym samym kolektor Datalogic Memor , jest godnym polecenia kolektorem który na dodatek spełnia normę IP 54 ! A co za tym idzie, jest odporny na upadki, na pracę w zakurzonym środowisku, na zachlapania wodą.

Aby zobaczyć szczegóły techniczne , prosimy udać się na Naszą Stronę:

http://www.pwsk.pl/sklep/kolektor-danych/datalogic-memor/

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy dzwonić lub pisać

Kontakt: biuro@pwsk.pl

(32) 279-17-83

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.