Kody Kreskowe

www.PWSK.pl

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Niedawno zakończyły się testy Programu Narzędziownia, na ekranach dotykowych.
Co prawda, początki nie zapowiadały się zbyt obiecująco, z uwagi na fakt iz były małe problemy z klawiaturą systemu Windows 7, lecz skutecznie je omineliśmy stosując klawiaturę innego producenta niż Microsoft. Dzięki temu, spokojnie mogliśmy rozpocząć testowanie od początku, i przyznam się, iż nie spodziewałem się iż pójdzie to tak dobrze!

Okazało się, iż najgorsze są jak zwykle początki tj, przyzwyczajenie się do klikania w monitor!!! Wprowadzanie tekstu przy pomocy monitora!!! Po 2 dniach, kiedy zdołaliśmy to przezwyciężyć, obsługa Programu Narzędziownia nabierała coraz większego rozpędu.
Można by rzec, iż obsługiwaliśmy program z tą samą szybkością co tradycyjnymi metodami, a może nawet i w sposób szybszy!

Korzyści zastosowania technologii dotykowej są wymierne. Osoby które do tej pory nie miały styczności z komputerem (są takie, prosimy o wyrozumiałość) lepiej sobie poradzą z dotykiem, aniżeli klawiatura i myszka, nie grozi tez zalanie klawiatury, ani uszkodzenie kabli. Powierzchnię monitora można zawsze wyczyścić, co w przypadku klawiatury mogłoby oznaczać czasem problemy.

Reasumując, Zespół PWSK śmiało może polecić Program Narzędziownia dla ekranów dotykowych, w razie jakichkolwiek problemów zawsze pomożemy, podpowiemy jak rozwiązać każdy problem

https://sites.google.com/site/programnarzedziownia/

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.